Rasspéciales zijn aangeduid met *

29/01/2017 Dogshow Moeskroen - Mouscron CAC/CACIB * Mr. Degeeter Marc(B)
25/02/2017

Dogshow Kempische Kynologenclub-Weelde CAC/CACIB

Mrs.Hectors Ingrid(B)
29/04/2017

Dogshow BRABO-Antwerpen CAC/CACIB *

Mr. Van Bunder R.(B)
21/05/2017 Dogshow Wieze CAC Mr. Geert Verlinden (B)
27/05/2017

Zaterdag / Samedi: U.E.B.B. Clubshow met / avec CAC

http://uebb-briardclub-belgie.be/index.html

Keurmeesters-Juges:

Mr J. De Brouwer (FR) Reuen / mâles - fauve / fawn
Mr Jacky Dillies (FR) Reuen / mâles - zwart / noir

Mme Eva De Wine (B) Teven / femelles - fauve / fawn Mme Claudia Bächler (D) Teven / femelles - zwart / noir

Rue du Stade, 5300 Andenne
28/05/2017
Zondag / Dimanche: Selectie / Sélection Keurmeesters-Juges: Morphology:

Mr Jacques De Brouwer (FR) &Mme Eva De Wine (B) Karaktertest / tempérament: Roger Vandereyken (B)

Rue du Stade, 5300 Andenne
24/06/2017

Dogshow AMBIORIXTROFEE - GENK CAC/CACIB

Mevr. Wagner R.(LU)
15/10/2017
Zondag / Dimanche: BRIARDS ON THE BEACH / Jaarlijkse strandwandeling - Annuelle promenade à la mer: BREDENE
9u30 aan Brasserie Hippo 12, Duindoornstraat 25, 8450 Bredene
16-19/11/2017
World Cup FCI - IPO / Obedience 2017 For the breeds:

Briard / Beauceron / Petit Berger des Pyrénées / Picard / Bouvier des Flandres & Ardennes

http://world-cup-fci-ipo-obedience-belgium-2017.be/index.html

Keurmeesters-Juges:

Section A: Tracking - Mr. Freddy Sermant (B)

Section B: Obedience - Mr. Rudy Cattrysse (B)

Section C: Defense - Mr. Alfons Van den Bosch (B) & Mr. Bernard Roser (Fr)

Protection: Mr.Jesse Thomas & Mr. Guillaume Beaurent & Mr. Bart Dessers

Hondenschool “Samen sterk” Kinschotsebaan, 2360 Oud Turnhout
3/12/2017
Zondag / Dimanche 3 december wandeling in Dranouter:(Heuvelland)

We vertrekken om 10u00 voor een stevige wandeling van een 6-tal kilometer & Graag een seintje vooraf aan heydens.filiep@skynet.be Iedereen welkom!

http://www.hollemeersch.be

9u30 Hollemeersch, Lettingstraat 58, 8951 Dranouter

 

 

6 & 7-12-14