Bestuur BBrC - Comité CBBr

Voorzitter - Président
Marc Degeeter
Kruishoutem
tel: +32 (0)9 387 05 60
e-mail: marc.degeeter@skynet.be
Penningmeester - Trésorier
Pupbemiddeling - Médiation chiots
Marc Tits
Zoutleeuw
tel : +32 (0)11 78 41 34
GSM: +32 (0)479 97 76 57
e-mail: tits.marc@telenet.be
Secretaris - Secrétaire
Valerie Degeeter
Kruishoutem
tel: +32 (0)9 387 05 60
e-mail: valerie.degeeter@skynet.be

Bestuurslid - Membre du comité
Eric Cornelis
Moerbeke-Waas
GSM: +32(0)478 21 62 04
e-mail: ericcornelis6@gmail.com

Karel Bestuurslid - Membre du comité
Karel Vaes
Diest
tel: +32 (0)13 33 32 15
e-mail: karel.vaes@scarlet.be
Jordy Bestuurslid - Membre du comité
Jordy Vlaminck
Keiem
GSM: +32 (0)476 62 19 80
e-mail: jordy.vlaminck@skynet.be
Ches

Webmaster
Chesney Vlaminck
Keiem
GSM: +32 (0)498 59 59 25
e-mail: chesney.vlaminck@skynet.be

JL Bestuurslid - Membre du comité
Jean-Luc Roeland
Pipaix
tel: +3269210897
e-mail: lebriardier@hotmail.be
michel

Bestuurslid - Membre du comité
Michel Beaurent
Couillet
Gsm : +32495416362
e-mail:beaurent.michel@belgacom.net

Alle rechten voorbehouden Belgische briardclub - Tous droits réservés club Belge du berger de brie